Cennik 

  • Pierwsza wizyta (analiza składu ciała, wywiad żywieniowy, korekta błędów żywieniowych, indywidualne zalecenia żywieniowe)  - 100zł

  • Wizyta kontrolna (kontrola efektów stosowanej diety, analiza składu ciała - 50 zł

  • Każdy jadłospis ustalony jest indywidualnie, dostosowany do zapotrzebowania na energię pacjenta, stylu życia jak i preferencji smakowych

  • Jadłospis na 7 dni - 100 zł

  • Jadłospis na 14 dni - 180 zł

W ramach oferowanego przeze mnie wsparcia w zdrowym odżywaniu każdy jadłospis układam indywidualnie w sposób w pełni dopasowany do potrzeb i preferencji żywieniowych danej osoby. Kompleksowy cennik diety ketogenicznej dostępny jest na mojej stronie internetowej. Obejmuje zarówno pierwszą wizytę, jak i kolejne, które służą kontroli efektów stosowanego planu odżywiania, a także przygotowania jadłospisów.

Dieta ketogeniczna – cena, którą warto zapłacić

W trakcie pierwszej wizyty dokładnie poznaję problemy oraz oczekiwania pacjenta i na podstawie przeprowadzonej rozmowy układam jadłospis na 7 lub 14 dni. Efekty sprawdzam w trakcie wizyt kontrolnych, analizując skład ciała i sprawdzając, jakie zmiany w organizmie zaszły.

 

Warto ponieść określony koszty, by z pomocą specjalisty zmienić swoje nawyki żywieniowe i przestawić się na osiągnięcie oczekiwanych celów. Chcesz, żebym ci w tym pomogła z pomocą jadłospisów wysokotłuszczowych? Nie zwlekaj dłużej - zadzwoń lub napisz i umów się na wizytę, a zmiany zaczniemy jak najszybciej!

Umów wizytę już teraz!

Tel: +48 697 866 379

 ketodietetyk@gmail.com

 ul Świerkowa 1

43-450 Ustroń

woj. śląskie

NIP: 5482692713

REGON: 369610988

KRS: 0000721683